Zen Orkestrası

Zen Orkestrası


Kaliteli müzik ve Rekabetçi fiyatlarla; Düğün,Nişan,Kurumsal gece,Bayi Toplantıları,Gala,Açılış,Lansman,Yılbaşı ve tüm Özel gece ve günlerde Müzik Organizasyon hizmeti sunmaktayız.
Zen Orkestrasının geniş repertuvarının içinde; Slow Müzikler,Jazz Standartları,Napolitenler,Valsler,Aryalar,Eski 45 likler,Güncel Yabancı ve Türkçe Şarkılar,Oyun Havaları ve Yöresel Halk Müzikleri gibi birçok tarzı içeren şarkılar bulunmaktadır.Her türlü müzik talebine cevap verecek nitelikte olan ZEN ORKESTRASI farklı orkestra çeşitleri ile de hizmetinizdedir.

Emre Tunç - Zen Orkestrası'nın Solisti ve Ortagı


Sanatçı 1981 yılında İstanbul Üsküdar’da dünyaya geldi. Kısa bir süre sonra ailesiyle Eskişehir’e taşındı. Akordeon’la başlayan müzik hayatı gitar ve piyanoyla devam etti. Anadolu Üniversitesi Konservatuvar bölümünde Elif Erkli’den piyano,solfej ve şan eğitimleri aldı. Daha sonraki yıllarda çeşitli orkestralarda; bar,otel ,çeşitli organizasyon ve festivallerde sanatçılara gitarıyla eşlik etti. Söz ve Besteci kimliği onu İstanbul’a taşıdı. 2016 senesinde ‘’Aşk’a Düştüm’’ isimli bir solo albümü yayınlandı. Şu anda İzmir’de yaşamakta olan sanatçı Zen Orkestrası’nın solistliğinin yanı sıra solo kariyerini de devam ettirmektedir.

ORKESTRA ÇEŞİTLERİ


YAYLI TRIO VE QUARTET KARŞILAMA EKİBİ (2 KEMAN+VİYOLA+VİYOLONSEL)
TRIO VE QUARTET KARŞILAMA EKİBİ (GİTAR+KEMAN+YAN FLÜT+AKERDEON)
ARP İLE KARŞILAMA
3-4 Müzisyen SMALL ORKESTRA
5-6 Müzisyen MEDIUM ORKESTRA
7-10 Müzisyen LARGE ORKESTRA
10 Müzisyen ve üstü XLARGE ORKESTRA